Поради, консультації, матеріал для роботи з дітьми з безпеки життєдіяльності для батьків вихованців

2023/2024 навчальний рік

/Files/images/1_veresnya_22/maxresdefault.jpg

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ "БЕЗПЕКА ПРОГУЛЯНКИ ВЗИМКУ"

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санках.

На жаль зимовий час має і свої мінуси – застуда, удари, переохолодження, обмороження. Цей перелік можна ще продовжити, але …

Як же уберегти свого малюка від неприємностей на прогулянці взимку? У цьому нам допоможуть дуже прості і всім знайомі правила безпеки для дітей взимку. Нагадаємо їх сьогодні ще раз.Сильний пронизливий вітер і низька температура – це основні фактори ризику для дитини.Тому малюк повинен знати наступні правила:

ІНСТРУКЦІЯ РЕКОМЕНДОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ В НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

/Files/images/1_veresnya_22/222175.001.jpg

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ "ІЗ СІРНИКАМИ ГРА-БУДЕ ВЕЛИКА БІДА"

/Files/images/1_veresnya_22/Bez tytułu_2.png

ПОРАДИ БАТЬКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ

/Files/images/1_veresnya_22/568bc459-b618-4ccd-9a96-2b8d970b2ba9_photo_2022-03-31_16-57-35.jpg

ДИТИНСТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ.ЯКІ НАВИЧКИ МИ МАЄМО ДАТИ ДІТЯМ ДЛЯ ЇХ БЕЗПЕКИ

Мій друг Наплічник. Як боротися зі страхом дітям-біженцям під час війни

https://www.youtube.com/watch?v=wNVwcJ9rrjA&t=7s

/Files/images/1_veresnya_22/images.png

У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ

10 правил безпеки при вимушеному переміщенні чи за кордоном

Щоб захистити себе та свою дитину, важливо знати про можливі небезпеки та дотримуватися простих правил.

ЮНІСЕФ, МВС України

/Files/images/1_veresnya_22/UN0609312.jpg

Щоб захистити себе та свою дитину за кордоном, важливо знати про можливу небезпеку та дотримуватися простих правил:

  1. Завчасно зробіть фото всіх документів, які посвідчують вашу особу та особу дитини. Зберігайте копії цих документів у вашій електронній скринці, щоб мати до них доступ навіть якщо втратите телефон.
  2. Нікому не залишайте свій паспорт та документи дитини(під заставу, для «оформлення документів», реєстрації або з інших причин).
  3. Довіряйте лише офіційним представникам влади, неурядових та міжнародних організацій або волонтерамприймаючої країни. Зазвичай вони одягнені у форму, мають бейдж або знаходяться в офіційних установах. Не соромтесь попросити пред’явити документ, що засвідчує приналежність до організації.
  4. Подбайте про те, щоб у кишені дитячого одягу була записка з інформацією про дитину(ім'я, прізвище, рік народження, ваші контакти, контакти інших близьких людей, медичні потреби, якщо вони є). Якщо дитина досить доросла, попросіть її запам'ятати цю інформацію.
  5. Не залишайте дітей з незнайомими людьми, якщо вони не є представниками влади приймаючої країни або волонтерами. Залишати дитину можна лише в офіційних спеціально призначених для цього центрах, які надають послуги з дозвілля, освіти або інші для дітей та їхніх батьків.
  6. Зустрічайтеся з незнайомими людьми, якщо це потрібно, лише в громадських місцях.Попередьте знайомих про те, куди ви пішли та з ким маєте зустрітися.
  7. Намагайтеся постійно перебувати в контакті з дитиною(тримайте за руку, не відходьте від візка), знаходячись у натовпі або у приміщенні з великою кількістю людей.
  8. Проговоріть з дитиною, як діяти, якщо вона загубилася:залишатися на тому місці, де це сталося; звертатися за допомогою лише до людей у формі; не панікувати; нікуди не йти з іншими дорослими, якщо вони не є представниками поліції або іншими людьми у формі (соціальними працівниками, лікарями тощо).
  9. Користуйтеся лише офіційними джерелами інформації для отримання допомоги у країні призначення, а саме: офіційні сайти посольств та консульств України в країнах вашого перебування, їхні представництва у соціальних мережах, які обов’язково є верифікованими (синьою галочкою); міграційні служби та міжнародна організація з міграції; міністерства закордонних та внутрішніх справ; управління соціального забезпечення та страхування в країнах перебування.

Якщо ви або ваша дитина в небезпеці – телефонуйте 102 (якщо ви в Україні), звертайтеся до посольства/консульства України (якщо ви за кордоном) або телефонуйте за лінією екстреної допомоги в ЄС - 112

Рекомендації розроблено за участі експертів МВС України.

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.